• צחי מאיה

הכנת הבית להצגה עבור קונים - 5 כללי זהב!

מה חשוב לעשות לפני שמפרסמים את הנכס למכירה
הכנת הבית להצגתו היא יותר מאשר הכנה של נכס לשיווק. היא מסייעת לקונים לדמיין את עצמם חיים בתוכו. למעשה זהו לב-לבו של החלק הרגשי שבמכירה, שגורם לקונים לראות מעבר לבית חדש ולדמיין לעצמם חיים חדשים. אז אם שאלת את עצמך איך מתחילים?..

הנה חמש מהעצות החשובות ביותר להכנת הבית להצגה בפני קונים:


1.לשמור על הניקיון הדרך הטוב והקלה ביותר להרשים: לוודא שהבית נקי ומסודר. כדאי לאוורר את הבית ולוודא שאין ריחות לא נעימים ולנקות היטב את הרצפות. שטיח חדש בנקודה אסטרטגית עוזר מאוד! בשלב הבא, חשוב להסיר מפני השטח חפצים אישיים, כאי לאפשר לקונים להרגיש בנוח.2.אבל לא להשאיר אותו ריק הוצאת כל הפריטים עלולה לגרום לחדר להיראות קטן יותר. יתרה מזו, רוב הקונים מתקשים לדמיין לעצמם את הריהוט בתוך חדר ריק ועלולים לחשוב שהריהוט שלהם לא יתאים לחלל. בית ריק עלול לתת רושם קר ולא מזמין או אפילו לשעמם את הקונים וכתוצאה מכך, מכירה של בתים ריקים נוטה להימשך יותר זמן. לכן צריך להשאיר ריהוט בבית ולהיעזר חפצי נוי יפים כמו באגרטל עם פרחים או בסל פירות כדי לתת תחושה של חלל נעים שחיים בו.
3.לסדר את הרהיטים מחדש בעניין הרהיטים: פחות = יותר LESS IS MORE. פחות פריטי ריהוט בכל חדר – והבית ייראה מרווח יותר. כדאי לקבץ את הרהיטים למקבצים 'חברתיים' נעימים: הם יוצרים תחושה מזמינה וגם יכולים להפוך פינה מוזרה למיקום נעים וחינני. הכינו פינות וחללים מסוגים שונים בתוך הבית, כמו משרד או חדר משחקים אל תשכח להכין להצגה גם את האזורים החיצוניים כמו סידור וניק