top of page

סקרנים בכמה תוכלו למכור היום?

Analyzing Graphs

בסיום המאמר תוכלו להוריד דוחות מכירה עדכניים

הקונים היום "לא פראיירים"

כיצד לבצע הערכת שווי דירה עם איש מקצוע לפני שמפרסמים ואלו טעויות יקרות בעלי נכסים עושים פעם אחר פעם:

האתרים להערכת שווי נכסים הנמצאים היום בשימוש בשוק הנדל"ן כגון לוי יצחק, יד2, מדלן ועוד, לא באמת יכולים להחליף את עבודת המתווך בכל הקשור לביצוע הערכת שווי נכס נכונה. לכן, אם אתם מוכרים נכס, כדאי לכם לפנות לחברת תיווך נדל"ן מנוסה, אמינה ומקצועית עם ניסיון רב בביצוע עסקאות בשכונת המגורים שלכם.

חברת רי/מקס טיים בבעלות השותפים, אנשי העסקים, צחי ויהודית מאיה, זכיינים ברשת תיווך הנדל"ן המובילה בעולם, הפכה בתוך שנים ספורות מהקמתה בשנת 2016 לחברה המובילה ביבנה וסביבתה ובפרט בשכונות החדשות, יבנה הירוקה ונאות שמיר. החברה מחזיקה בשיווק את מספר הנכסים יד2 הגדול בעיר עם מעל ל20% מנתח השוק.

בחברה מחלקה המתמחה בייעוץ לזוגות צעירים הרוכשים דירה ראשונה, מחלקה המתמחה במשפחות משפרי דיור, מחלקת נכסי יוקרה "קולקשיין", מחלקה מסחרית ומחלקה לייעוץ ואיתור נכסים להשקעה בכל הארץ.

מה מייחד אתכם?

החברה עובדת עם טכנולוגיה חדשה ומתקדמת, המסייעת ל-צוות הסוכנים שלה לבצע ניתוחי שוק שאין שני להם, להיות המובילה בכל הקשור לביצוע הערכת שווי נכס מדויקת ככל האפשר. זאת בזכות שילוב של טכנולוגיה, ניהול דאטה בייס ענק הנשען על ייצור משרדי של כ 100 עסקאות נדל"ן בשנה ביבנה, מאגר קונים ארצי בפריסה ארצית של 120 משרדים המפעילים מעל ל1,200 סוכנים!, הכשרת סוכנים ברמה גבוהה וצוות מומחים המייעץ בכל הקשור למעטפת העסקה - כל זאת מייצרים שיטת עבודה ייחודית, מקצועית ומהירה, המאפשרת מיקסום מכירה!

"הקונים היום לא פראיירים, יש מידע גלוי ברשתות והמו"מ מאד מאתגר את המוכרים בתקופה זאת. החוכמה היא לפנות אלינו לייעוץ עוד לפני שמפרסמים את הנכס למכירה, כך ניתן לקבל החלטה מושכלת למיקסום הנכס ולחסוך טעויות יקרות", מסביר צחי מאיה, "רבים לא יודעים לבצע הערכת שווי שוק בצורה נכונה, מסתמכים על מודעות ביד2 ורכילות על עסקאות של השכנים, מבלי להתייחס לנתונים סמויים חשובים כגון: שיפוץ, נוף, נזקים, הצמדות חניות ומחסן ועוד. כאן בדיוק נכנס שירות הייעוץ המקדים שלנו הנובע משנים של ניסיון מוצלח בעיר ובשכונת המגורים, התייעצות עם סוכן מקומי מקצועי מחברתנו מספקת למוכרים ערך כספי רב ומניעת הפסד כספי גדול שעלול להיגרם."

 

House Plan Review

אז מה זה בעצם אומר הערכת שווי נכס?

המלצה לערכת שווי דירה מתבצעת על סמך עסקאות שבוצעו באזור הנכס עם נתונים הדומים לו. בחברת רי/מקס טיים יבנה לוקחים את העסקאות שנמכרו באזור ומכניסים אותן לדוח, דרכו מבינים במדויק איזה נכס נמכר ובאיזה מחיר. הדוח מכיל גם נתונים נוספים החשובים להערכת שווי נכס, דוגמת שיפוץ שהתבצע או לא בדירה, שטח המרפסת, יחידת מתבגר, תקרה גבוהה, בית חכם, תחזוקת נכס שהיא חשובה מאד, מה המיקום שלה בבניין (פונה לחזית או אולי לעורף).

מרכיבים נוספים שנכנסים למסגרת השיקולים של הערכת שווי דירה כוללים את התוספות שנכס יכול להכיל, דוגמת חנייה אחת אם קיימת או יותר, האם הנוף הנשקף מהדירה הוא לגינה או לבניין שממול וגם אם ישנה בבניין מעלית אחת או יותר. 

ולמרות כל המתואר לעיל ישנם אנשים שבוחרים לפנות למחשבונים השונים בחיפוש אחר הערכת שווי לנכס שלהם ובקלות דעת מפרסמים בתחושה שהדירה שלהם "שווה את המחיר".

 

צחי מבהיר שהפתרון הזה לא מדויק ולא יעיל, מהסיבה הפשוטה שמחשבון לא יכול לדעת את כל הנתונים החשובים על דירה, כשכל אחת שונה מהשנייה. עוד מחזק לדוגמה כי קיימים מעל 10 קבלנים שונים אשר בנו פרויקטים בשכונת יבנה הירוקה, עם הזמן אספנו מידע ולמדנו כי כמו בכל תחום יש טובים עם מוניטין טוב אשר דאגו ללקוחות שלהם וטיפלו בתקלות ויש קבלנים אשר בדרך קבע מתחמקים ומשאירים את בעלי הנכסים עם תקלות ונזקים קשים. זהו מידע קריטי בביצוע הערכת שווי עבור מוכרים ורוכשים.

את זה יכולים לתת ללקוחות רק סוכנים מנוסים, המכירים את השוק ומבצעים כל שנה עשרות עסקאות בפועל, כי בסופו של דבר אין כלי טכנולוגי שיכול להחליף את עבודת איש המקצוע בהערכת שווי דירה.

כל הסוכנים שלנו בעלי רישוין תיווך בתוקף, עוברים השתלמויות והדרכות דרך קבע, אנו דואגים שהם יהיו תמיד חדים ומובילי שוק ויספקו ערך גבוה ללקוחות שלנו. כל סוכן לומד בבי"ס לנדל"ן של הרשת ומחזיק 6 תעודות מקצועיות הכוללות 4 הסמכות לטיפול בקוני

 

כיצד מזמינים את השירות ובמה זה כרוך?

על מנת לקבל הערכת שווי נכס (שלא מהווה הערכה שמאית) אתם מוזמנים ליצור קשר, וסוכן מקצועי שעובד באזור שלכם יגיע לביקור בנכס וייתן לכם אומדן למחיר בהתאם למצב השוק העדכני תוך התחשבות בביקוש וההיצע בשכונה.

השירות ניתן ללא עלות ואינו כרוך בהתחייבות כלשהי, מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור בהקדם

בהצלחה!

דוח עדכני עם כל הנתונים החשובים לפני שאתם מחליטים על מחיר - ידע זה כח

bottom of page