top of page

המדריך למכירת נכס

החל מקביעת הערך המקסימלי של הבית ועד ליום הסגירה

ההחלטה למכור את הבית שלך היא גדולה.

בין אם זו תהיה הפעם הראשונה שלך ובין אם עשית זאת מספר פעמים בעבר, נשמח לסייע לך במכירת הבית שלך.

סוכני RE/MAX המקצועיים שלנו יכולים לעזור לך לנווט בתהליך ולעזור לענות על כל שאלה שיש לך.

משרדינו RE/MAX Time זכה בתואר היוקרתי בדירוג משרדי תיווך באתר מדלן TOP3 במדד המשרדים המובילים במרחב השפלה לשנים 2020-2021-2022 בהיקף עסקאות וכמות נכסים בבלעדיות ומקום ראשון בעיר יבנה!

דירות משרד מוביל באתר מדלן

1. בחר סוכן מקצוען

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להפוך את תהליך המכירה למהיר וקל ככל האפשר הוא להזמין איש מקצוע בתחום הנדל"ן - וסוכני RE/MAX שלנו כאן כדי לעזור בכל צעד וצעד. אנו יכולים להציע טכנולוגיה חדשנית, אסטרטגיות שיווק מקיפות ויכולים להנחות אותך ביעילות בתהליך המכירה. אנו מבינים את הניואנסים בשוק ויכולים לעבוד איתך לקביעת מחיר תחרותי והוגן לביתך. ישנה חשיבות גבוהה לייצוג ע"י סוכן מקומי השולט בקהל הקונים ומכיר את יתרונות ובידול הנכס שלך על פני אחרים, שילוב יתרון המקומיות יחד עם רשת עוצמתית אדירה עושה את ההבדל בהשגת המטרה שלך במיוחד בשוק של היום!

2. הכן את הבית שלך למכירה

לפני שנתחיל בשיווק הבית שלך, תרצה לוודא שהבית שלך יהיה במיטבו ככל האפשר. ייתכן שתרצה לשקול כמה תיקונים שיכולים לעזור ולהוסיף ערך לבית שלך, כגון תיקון נזקי מים או חששות נוספים. גם לשינויים קוסמטיים קטנים עלולה להיות השפעה רבה בעיני הקונה, כמו החלפת גופי תאורה מיושנים או חידוש צבע לביתכם. הסוכן שלך יכול לעבוד איתך בכדי לעזור בזיהוי עדכונים שעשויים לסייע בהעלאת ערך הבית שלך ואף להיעזר בשירותי עיצוב פנים וירטואלים חדשניים ( שאל את הסוכן). אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני! נשמח להדגים לך איך אמור להיראות תהליך שיווק מוצלח.

 

3. ערך הבית שלך - המומחיות למיקסום מכירה

בחירת המחיר המתאים לביתכם הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בתהליך המכירה. אומדנים כלליים חינמיים כגון אתר מדלן או יד2 עשויים להיות מקום טוב להתחיל בו, אך הסוכן שלך יוכל לספק הערכה מדויקת יותר על סמך מגמות מקומיות, מצב ביתך, בתים דומים באזור ועוד. כשאתה מצויד בתובנה וידע בשוק הנדל"ן, אתה יכול להיות סמוך ובטוח בידיעה שהסוכן RE/MAX שלך מחויב למצוא שווי הוגן לבית שלך.

4. קונים - העוצמה שעושה את ההבדל

תהליך שיווק איכותי בנוי בהתאם לצרכי המוכרים, בין אם מדובר על מסלול מיקסום מחיר או תהליך אגרסיבי ומהיר, אנחנו יודעים ומבינים באילו מדיות כדאי ונכון לפרסם. חשוב לציין שלכל נכס יש קהל יעד שונה - לכן השיווק, נראות ואפילו שפת הפרסום מותאמת לקהל הרלוונטי. אנו פועלים בכ 18 פלטפורמות שונות בתשלום אשר מאפשרות חשיפה אדירה בשילוב פלטפורמת אייליסט הייחודית לרימקס המפגישה קונים ומוכרים מכל הארץ ואף מחו"ל!

כמובן שהחלק החשוב מתנהל מאחורי הקלעים בו המתעניינים עובדים תהליך בירור צרכים קפדני ובדיקת רצינות ויכולת כלכלית לפני שהם מגיעים וזאת לאחר שראו את הנכס מרחוק בעזרת סיור וירטואלי.

כך אנו יכולים להתמקד במספר מצומצם יותר של סיורי קונים - אבל איכותי!

אנו פועלים להשיג מספר הצעות מחיר לכל נכס ובתהליך מו"מ מקצועי מצליחים לשמר את מחיר השיווק עפ"י התכנית שבנינו.

4. מו"מ והצעות מחיר

ברגע שביתך נמצא בשוק והקונה מעוניין בכך, יגישו הצעה לסוכן שלך באמצעות הסוכן שלהם. למרות שההצעה ההתחלתית עשויה להיות שונה ממחיר המבוקש שלך, אתה יכול לדחות או להתנגד לה אם תרצה בכך - אנו נייעץ לך כיצד לפעול מניסיוננו ונפעל לשיפור ההצעות.

לאחר שתקבל הצעה שמתאימה לך, נוכל להתקדם לחתימת החוזה! התהליך כולל תקופת בדיקת נאותות בין הצדדים, הסוכן שלך יכול לעזור לך להשיג את מתווה העסקה הטוב עבורך (תאריך פינוי + תנאי תשלום)

5. מכור את הבית שלך

לאחר שעברתם את התהליך אתם מוכנים למכור את ביתכם באופן רשמי! תשב ותחתום על ניירת בעזרת העו"ד שלך ותעביר את הבעלות על הבית שלך לקונה. עכשיו הגיע הזמן לחגוג - מכרתם את ביתכם ומוכנים לעבור להרפתקה הבאה שלכם.

שיווק הנכס שלך 

לסוכני RE/MAX שלנו יש גישה לאסטרטגיות טכנולוגיות ושיווק מתקדמות, ויש להם את הידע והמומחיות שיעזרו למכור את הבית שלך. כמה נקודות עיקריות כוללות בכל שיווק נכס ללקוחותינו:

שיווק מקוון לביתך

רישומים מקוונים כוללים מידע ספציפי לכל נכס והסביבה בעזרת צילומי רחפן בלעדיים, כמו גם תמונת נכס המופקות ע"י צלם מקצועי + הפקת סיור וירטואלי 360 הזמין 24/7. כלי שיווקי שלא יסולא בפז, תמונת הנכס מעניקה לקונים פוטנציאליים תצוגה מקדימה מיידית, מה שחוסך זמן ומעורר עניין חזותית.

נוכחות ניידת

קונים פוטנציאליים יוכלו לגשת לאותה טכנולוגיית חיפוש נהדרת הקיימת באתר שלנו תוך כדי תנועה! אפליקציית החיפוש הביתית שלנו זמינה גם למכשירי iOS וגם למכשירי Android, מה שמגדיל את האפשרות שהבית שלכם יוצג בפני קונים פוטנציאליים בכל מקום ובכל זמן.

שיווק מתקדם

יש לנו אסטרטגיות שיווק ודיגיטל מתקדמות שיכולות לעזור להעלות יותר תנועה לנכס שלך. רשת הסוכנים RE/MAX היא הגדולה והמובילה בארץ ויכולה להוות משאב נהדר להפצת הבשורה על הנכס שלך מפה לאוזן, שיווק מקוון והזדמנויות פרסום חדשות.

הניסיון והמוניטין שעושים את ההבדל

כל לקוחותינו יכולים להישען על מומחיות הסוכן האזורי המסייע להם בתהליך המכירה ויודע לזהות מגמות שוק עדכניות, השפעות ביקוש והיצע, מלאי נכסים, תקופות ומחזוריות, סטטיסטיקות מכירות קודמות ואף זמן מכירה לכל נכס בעיר.

ידע זה משמש אותנו בהמלצה על השווי הנכון וההוגן לנכס שלך, בעזרת הכלים שהרחבנו לעיל, אנו מצליחים לכוון גבוה, להוביל ולהשפיע על שוק הנדל"ן בעיר עם היקף עסקאות גדול וכך לשמור על מכירה מקסימלית גם עם הנכס שלך.

למה לשאול אותנו...תשאלו את הלקוחות
מוכרים? - עשו זאת נכון
Anchor 1

אז בכמה תוכלו למכור?

שאלון מוכרים

סוג הנכס
סיבת המכירה
מתי הייתם רוצים למכור
מצב הנכס

תודה על פנייתך!

bottom of page